GOSTOVANJE NA FEDERALNOJ TV-BINGO TV SHOW PROGRAM

GOSTOVANJE NA FEDERALNOJ TV-BINGO TV SHOW PROGRAM

 

KULTURA

UDRUŽENJE NEVLADINA ORGANIZACIJA ALTRUISTA ZA POMOĆ OSOBAMA S UMANJENIM SPOSOBNOSTIMA SVJETLO SARAJEVO POZVALA U GOSTE NAŠE…

U petak,2. marta 2018. godine,u saradnji sa članovima udruženja altruista „Svjetlo“ 10 naših učenika je gostovalo u TV emisiji „Bingo show“.Glavna članica udruženja Barabara je nagovjestila da je cilj gostovanja bio da se sakupi novac od ove emisije, igre na sreću, za potrebe udruženja, kao što su izleti,repromaterijal za rad udruženja, te i da se pomogne u realizaciji đačke ekskurzije naših učenika u junu 2018.godine.

Ovo je zaista bila jedno nezaboravno gostovanje i profesora i učenika naše škole, jer je članica nevladine organizacije altruista Svjetlo izvukla veliku nagradu koja će biti od velike pomoći učenicima za đačku ekskurziju.

Učenici su bili oduševljeni dočekom i organizacijom svih uposlenika Federalne TV i veoma su zahvalni svim organizatorima na realizaciji ovakvih aktivnosti, gdje se jača kultura i drugarstvo.