Posjeta Valentina Inzka ŠSSOIRO

visitaVisoki predstavnik i specijalni predstavnik EU Valentin Inzko, 19.10.2010. godine posjetio je našu školu. Donirao je zajedno sa OHR-om vrijedne donacije poput stolova, kompjutera i druge opreme.

Nakon kraćeg obilaska prostorija naše Škole, upriličeno je druženje Visokog proedstavnika sa profesorima u nastavnoj sali, gdje su se razmatrala pitanja i problemi naše ustanove.

img_1730Visoki predstavnik Valentin Inzko upoznat je sa odgojno-obrazovnim radom naše škole i o detaljnijim problemima vezanim za obrazovanje djece s posebnim potrebama na području Kantona Sarajevo.

OHR će nastaviti sa suradnjom i podržavanjem naše škole i u budućnosti, jer pomoć i podrška za obrazovanje učenika ŠSSOiRO imaju poseban značaj kako za našu ustanovu, tako i za same učenike.

Više slika možete pogledati u galeriji.