Sportske igre OAZE 2014

SPORTSKE IGRE OAZE 2014 – Sarajevo, 25. – 28.9.2014.

Četvrte po redu, Sportske igre Oaze okupile su preko 300 takmičara iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Crne Gore, Srbije i Slovenije.

Učešće je uzelo 26 ekipa a među njima su bili i učenici naše škole. Iz naše škole nastupio je 21 sportista u tri sporta: atletika, stoni tenis i nogomet.

Ekipa naše škole ponovo je bila jedna od najuspješnijih ekipa igara sa ukupno osvojenih 19 medalja od čega 11 zlatnih, 4 srebrene i 4 bronzane.

A t l e t i k a – 8 zlatnih, 3 srebrene i 4 bronzane medalje

Zlato Srebro Bronza
Čavčić Muhamed Juhić Irma Guta Edin
Imamović Amir Duharkić Muharem Juhić Amar
Suljić Sanjin Rimac Damir Agić Almin
Begović Sabaheta Duraković Medina
Ljaljaj Halil
Bakal Muhamed
Hadžović Arnel
Štafeta 4x100m (Suljić-Rimac-Šedo-Ljaljaj)

oaza1

Najbrža štafeta igara – Ekipa SSOIRO (Suljić-Rimac-Šedo-Ljaljaj)

S t o n i   t e n i s – 3 zlatne medalje

U stonom tenisu imali smo tri predstavnika koji su bili veoma uspješni osvojivši 3 zlatne medalje. Zlatnim odličjima okitili su se: Rimac Damir, Agić Almin i Juhić Irma.

oaza3

Damir Rimac u meču za I mjesto i zlatnu medalju

N o g o m e t – srebrena medalja

Naši najbolji nogometaši osvojili su II mjesto i bili na korak do zlatne medalje. Za naš tim su nastupali: Halilović Adnan, Čavčić Muhamed, Imamović Amir, Bajraktarević Ensar. Juhić Amar, Duharkić Muharem, Rimac Damir, Hido Muamer, Mučišta Kelemendi i Ljaljaj Halil.

oaza2