Sportski dan

MALONOGOMETNI I STONOTENISKI TURNIRI POVODOM

6.APRILA-DANA ŠKOLE – Sarajevo, 7.4.2014.

      Povodom 6.aprila – Dana naše škole, u ponedjeljak 7.aprila održana su sportska takmičenja u malom nogometu i stonom tenisu. Pored učenika iz naše škole, na turnirima su nastupili i učenici iz Željezničkog školskog centra te Centra za slušnu i govornu rehabilitaciju.

      Na nogometnom turniru, ekipa naše škole osvojila je II mjesto. Za našu školu nastupili su: Arnes Mehmedić, Alen Spahić, Mahir Žunić, Halil Ljaljaj i Amir Imamović.

sportski

 

Na stonoteniskom turniru našu školu su predstavljali Damir Rimac i Elvedin Junuzović. Pobjednik turnira bio je naš najbolji stonoteniser Damir Rimac koji je osvojio I mjesto. U pet mečeva ostvario je svih pet pobjeda izgubivši pri tome samo jedan set.

sportski1