DOBRO DOŠLI U NAŠU ŠKOLU

UPOZNAJTE NAŠU ŠKOLU
„Škola za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje Sarajevo“

Poštovani, naša škola „Škola za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje Sarajevo“ u toku svake nastavne godine u školskim prostorijama upriliči „Dan otvorenih vrata“ koji ima za cilj prezentovanje ove srednjoškolske ustanove, njen proces sprovođenja odgojno-obrazovnog procesa, upoznavanje sa stručnim opredjeljenjem učenika/ca, školske aktivnosti, upoznavanje stručnog kadra koji svojim kompetencijama odgovara na sva pitanja vezana za odgojno- obrazovni proces ove srednjoškolske ustanove.

S obzirom da su u toku vanredne okolnosti izazvane COVID-19, to nam onemogućuje slobodno kretanje i posjećivanje bilo kakvih događaja.
Ovom prilikom Vas obavještavamo da će prezentacija naše škole „Škola za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje Sarajevo“ biti upriličena putem web-a; društvenih mreža i naše zvanične web stranice. http://strucnoobraz.edu.ba/

Želimo Vam dobrodošlicu i nadamo se da će prezentacija naše škole izazvati Vaše interesovanje.
Ukoliko budete imali pitanja vezano za Vaša interesovanja o školi budite slobodni pitati.

S poštovanjem,
„Škola za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje Sarajevo“