Dan škole – 06 i 07 april 2011.

slika mirzaNaša škola je 06 i 07 aprila 2011.godine proslavila Dan škole. Za učenike Dan škole se sastojao iz nekoliko programa.

05.aprila realiziran je sportski program i takmičenje učenika naše škole sa članovima NVO Svjetlo, dok je 06.aprila to bio muzički program koji su pripremili učenici muzičke sekcije zajedno sa svojom voditeljicom Drakovac Slađanom i Marizelom Jelačić. Dan škole je 06.aprila uljepšao svojim izvedbama i Mirza Šoljanin koji je razveselio i pozitivno iznenadio učenike naše škole.

07.april bio je predviđen za ostale goste : predstavnike Vladinih i nevladinih institucija, raznih kompanija i prijatelja škole.

Moramo istaći i marljive učenike zanimanja kuhar koji su vrijedno radili sa svojom profesoricom praktične nastave i pripremali hranu kojom su bili čašćeni naši gosti. Također, i ostali uposlenici su vrijedno radili na svojim zadacima, čime su doprinijeli da zaista oba Dana naše škole budu interesantna i ugodna za prisutnu publiku u sali ŠSSOiRO.

Slike možete pregledati u galeriji…