Posjeta nastavnika ŠSSOiRO Zavodu Mjedenica

Uposlenici naše škole su u toku mjeseca marta 2011. godine posjetili Zavod Mjedenicu koja se nlazi u Sarajevu. Cilj posjete bio je da se profesori Škole za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje upoznaju sa životom i radom u Zavodu. Posjeta je bila naročito važna za učenike koji spavaju i borave u Zavodu, a školuju se u srednjoj školi.

u mjedeniciDirektor Asimović bio je domaćin zajedno sa psihologinjom Sanelom i socijalnom radnicom Elmom. Budući da je direktor Škole za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje iz Sarajeva, g-din Edin Pita bio upućen u dosadašnji rad Zavoda, predvodio je zajedno sa domaćinom Zavoda, nastavnice naše škole. Gosti su posjetili učionice i vidjeli kako se odvija nastava u glavnoj zgradi, kao i domski smještaj u drugom dijelu Zavoda. Nastavnici su na kraju posjete bili pozvani na ugodno druženje uz kafu, te su dogovorili i nastavak suradnje i posjete između pomenute dvije ustanove.