Prijem u Ministarstvu civilnih poslova BiH

Prijem kod ministra civilnih poslova gospodina Adila Osmanovića

Dana 18.04.2017.godine, u Ministarstvu civilnih poslova BiH je upriličen prijem za osvajače medalja i učesnike Zimskih olimpijskih igara u Austriji, na kome su sportisti Specijalne olimpijade BiH osvojili 15  medalja.

Ovom prijemu prisustvovale su i učenice – olimpijke naše škole: Selmedina Berišaj, Sanela Ćorović, Edita Dikonja i Hiba Sultanović te profesor – selektor Aid Ahmetović.

Ministar Osmanović je čestitao sportistima na dostojnom predstavljanju  Bosne i Hercegovine na međunarodnoj sceni te im uručio prigodne poklone.

Prijem u Američkoj ambasadi BiH

Istog dana, delegaciji Specijalne olimpijade BiH je upriličen prijem i u Američkoj ambasadi u BiH. Delegaciju je primio zamjenik američkog ambasadora u BiH koji se zahvalio sportistima na dostojanstvenom predstavljanju države BiH te poželio sreću na narednim takmičenjima.