ZAJEDNIČKI TRENING TAKMIČARA KOJI ĆE NASTUPATI NA ZIMSKIM OLIMPIJSKIM IGRAMA U AUSTRIJI 2017.GODINE

U ponedjeljak, 27.februara 2017.godine, na Ravnoj planini (Pale) je upriličen zajednički trening i promocija svih takmičara Specijalne olimpijade BiH koji će učestvovati na Zimskim olimpijskim igrama u Austriji. Igre će biti održane od 14.-25.marta 2017.godine.

     Ovom događaju prisustvovale su i četiri učenice iz naše škole: Sanela Ćorović, Selmedina Berišaj, Edita Dikonja i Hiba Sultanović. Zajedno sa našim profesorom sporta Aidom Ahmetovićem (trenerom reprezentacije), njih četiri će nastupiti na ovim igrama u disciplini skijaško trčanje (cross country) na 500m, 1km i štafeti 4x1km.

     Ovo je velika čast i priznanje za našu školu, jer od ukupno 16 takmičara iz cijele BiH, najviše takmičara biće iz naše škole.

Zajednička fotografija svih takmičara i trenera Special Olympics BiH