SPORTSKO TAKMIČENJE POVODOM 31. MAJA – DANA CENTRA VLADIMIR NAZOR

Povodom 31. maja – Dana centra “Vladimir Nazor”, u fiskulturnoj sali , održano je ekipno sportsko takmičenje u znanji i spretnosti. Djeca su se takmičila u osam disciplina i to: obaranje čunjeva medicinkom, ubacivanje loptice u tri korpe različitih veličina, poligon spretnosti, razvrstavanje loptica osnovnih boja, šutiranje lopte na prazan gol, obaranje plastičnih čaša sa stola, prenošenje medicinki i preskakanje prepreka.

Na ovom takmičenju učestvovali su učenici iz pet škola: Centar “Vladimir Nazor”, Zavod “Mjedenica”, O.Š. Hrasno, O.Š. Aleksa Šantić te ekipa naše škole.

Našu školu predstavljali su sljedeći učenici: Avdić Ahmedin, Durić Kemal, Sporišević Nadina, Ahmetović Fadil, Pozder Ermin, Dikonja Edita, Isić Asja i Mujčić Ajdin.

sl 4