MALONOGOMETNI I STONOTENISKI TURNIRI POVODOM 6.aprila – DANA ŠKOLE – Sarajevo, 6.4.2015.

U ponedjeljak 6. aprila, a povodom Dana naše škole, u fiskulturnim salama su održani turniri u malom fudbalu i stonom tenisu. Na ovim takmičenjima, pored naših učenika, učešće su uzeli i učenici Centra za slušnu i govornu rehabilitaciju te učenici Zavoda Mjedenica.

U malom fudbalu najuspješnija je bila Ekipa naše škole koja je osvojila I mjesto. Za naš tim nastupali su: Halilović Adnan, Duharkić Muharem, Juhić Amar, Imamović Amir i Kozić Samir.

Drugo mjesto osvojili su učenici Centra za slušnu i govornu rahabilitaciju, dok je treće mjesto pripalo Zavodu Mjedenica.

U stonom tenisu, ubjedljivo prvo mjesto osvojio je naš Damir Rimac koji je sve mečeve dobio u svoju korist. Drugo i treće mjesto osvojili su učenici Centra za slušnu i govornu rehabilitaciju.

sl1