Zvanična posjeta premijera Federacije BiH, gosp.Fadila Novalića

Danas je našu školu – Škola za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje Sarajevo posjetio Premijer Federacije BiH, gosp. Fadil Novalić. Ovo je zvanična posjeta Premijera F. Novalića našoj školi, koja je ujedno jedina srednjoškolska odgojno obrazovna ustanova na području KS sa ponosnih šest decenija rada i djelovanja.

Cilj posjete je uključivanje i upoznavanje svih nivoa vlasti sa svakodnevnim potrebama osoba sa poteškoćama u razvoju i problemima sa kojim se oni nose. Premijeru Fadilu Novaliću se zahvaljujemo za posjetu, izdvojeno vrijeme i interesovanje za najosjetljiviju kategoriju društva. Hvala Vam što podržavate našu misiju i viziju, a to je stvaranje uvijek boljih uslova za rad i edukaciju naših učenika/ce.