JOŠ JEDAN VELIKI-HISTORIJSKI USPJEH REALIZOVAN JE ZA DOBROBIT NAŠIH UČENIKA/CA

Danas je u našoj školi, Škola za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje Sarajevo upriličena svečana posjeta organizacije Humanity First International, predstavnika Općina Novo Sarajevo i predstavnika Ministarstva za odgoj i obrazovanje KS. Povod za ovu značajnu posjetu je vrijedna donacija organizacije Humanity First International kojom je realizovano savremeno opremanje logopedskog kabineta. Ovom prilikom još jednom želimo da iskažemo zahvalnost organizaciji Humanity First International za iskazano interesovanje i podršku u ostvarivanju kvalitetnijih uslova rada za potrebe naših učenika/ca. Iskazivanjem senzibiliteta za najosjetljiviju kategoriju društva (osobe sa poteškoćama u razvoju) dajete nadu u istrajnosti naše misije i vizije, a to je stručno edukovanje i osposobljavanje mladih osoba, kao ravnopravnih članova zajednice. Zahvalnost želimo iskazati predstavnicima Ministarstva za odgoj i obrazovanje KS i predstavnicima Općina Novo Sarajevo za pružanje podrške u realizaciji ovog projekta.