SARADNJA SA POTPOROM DRUŠTVENE ODGOVORNOSTI

Naša škola, Škola za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje Sarajevo, bogatija je za još jednu sklopljenu suradnju.Suradnja je ostvarena sa kompanijom Telemach, koja trenutno važi za vodećeg domaćeg provajdera digitalne i analogne kablovske televizije, usluga širokopojasnog interneta u BiH, te najveći je alternativni pružatelj usluga fiksne telefonije na području Bosne i Hercegovine. Ova vodeća kompanija opravdava svoj uspjeh i društveno odgovornim djelovanjem koje je ovaj put usmjereno na donaciju internet priključka u svrhu unapređenja i omogućavanja kvalitetnije realizacije online nastave za sve učenike/ce naše škole. Hvala što podržavate našu misiju, a to je da KVALITETNO OBRAZOVANJE GRADI BUDUĆNOST.