Sportske igre Oaze 2020

Od 1-2. oktobra 2020.godine, u Sarajevu su održane jubilarne, desete po redu Sportske igre Oaze. Na takmičenju je nastupilo oko stotinu takmičara iz cijele BiH.
Na ovom velikom sportskom događaju nastupilo je i 6 učenika naše škole koji su se takmičili u atletici.
U ukupnom plasmanu, naša škola je bila jedna od najuspješnijih ekipa igara sa 10 osvojenih medalja (pet (5) zlatnih, jedna (1) srebrena i četiri (4) bronzane).
Zlatne medalje osvojili su: Hadžić Mirsada (50m), Kolak Dženana (kugla i skok u dalj), Bezdrob Abdulah (bacanje loptice) i Mašetić Ahmed (skok u dalj iz mjesta). Srebrenu medalju osvojio je Mašetić Ahmed (50m). Bronzane medalje osvojili su: Bezdrob Abdulah (50m i skok u dalj iz mjesta), Hadžić Mirsada(skok u dalj iz mjesta) i Ćosić Amor (kugla).

Abdulah Bezdrob - naš najuspješniji takmičar sa 3 osvojene medalje !