Posjeta ministra Staše Košarca – Ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa Bosne i Hercegovine.

Danas je našu školu “Škola za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje Sarajevo” posjetio ministar Staša Košarac – Ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa Bosne i Hercegovine.

Ministar Košarac je ovom prilikom uručio donaciju školi u vidu dezinfekcionih sredstava, zaštitnih maski i rukavica.

Direktorica škole Inga Biščević upriličila je sastanak sa ministrom Stašom Košarcem. Sastanak je imao za cilj kratko predstavljanje škole sa naglaskom na ostvarivanje buduće suradnje i pružanja podrške školi od strane ministra Košarca.

Ujedno, direktorica Biščević se zahvalila na posjeti u ovim vanrednim okolnostima.