“LEGO” uvijek i svima dragi pokloni

Dana 06.12.2019. god. našu školu (Škola za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje) posjetila je direktorica firme „LEGO“ za BiH, gospođa Azra i našim učenicima/cama donirala dva XXL seta lego kockica. Gospođa Azra iskazala je interesovanje za rad naših učenika/ca i ujedno iskoristila priliku da obiđe učionice i na taj način se upozna sa strukovnim opredjeljenjem učenika/ca škole.

Inicijator ove prijateljske posjete bio je prof. Nedžad Zaganjor u korelaciji sa prof. Selmom Kapić Kantardžić Jurkić. Naši prof. prezentovali su rad i djelovanje škole kao i mogućnosti koje škola pruža.

I ovom prilikom zahvaljujemo se za prijateljsku posjetu, korisne i svima drage poklone „LEGO“ koji će našim učenicima/cama poslužiti za razvoj motoričkih sposobnosti kao i za kreativni rad i opuštanje.