UEFA Grassroots Day

grassroots_dayUčenici naše škole učestvovali su na sportskoj manifestaciji „UEFA Grassroots Day“, koja se održala na terenima stadiona „Koševo“ i Olimpijske dvorane „Zetra“. I pored loših vremenskih uslova, manifestacija je bila izuzetno posjećena te odlično organizovana. U programu je učestvovalo 1320 djece različitih uzrasta. Cilj manifestacije je bio popularizacija fudbala i uključivanje u fudbalske aktivnosti različitih kategorija društva.

U kategoriji djece sa posebnim potrebama, sastali su se naša škola i udruženje Oaza. Naša škola je bila uspješnija pobjedivši rezultatom 1:0. Jedini pogodak za naš tim postigao je Ramić Ejub.

Za naš tim su nastupili: Bešić Aleksandar, Husejnović Bakir, Spahić Alen, Ramić Ejub, Žunić Mahir, Ferhatović Haris, Mehmedić Arnes i Junuzović Elvedin.

Tim su sa klupe vodili profesori Aid Ahmetović i Ernad Kalkan.