Dan škole

Povodom Dana škole, 5. aprila je održana priredba na kojoj su pored učenika naše škole nastupali i učenici Srednje tehničke škole grafičkih tehnologija, dizajna i multimedije sa dvije kompozicije.

Pored školskog hora kojeg vodi Slađana Drakovac, na priredbi su učestvovali i učenici: Arnes Dučić, Nihad Džananović, Ajla Huseinović, Emina Terić, Alen Spahić, Salko Čelik i Sunčana Drakovac.

Najzanimljivije je bilo na kraju kada je, na opće veselje, nastupila i pobjednica ZMBT, Anida Idrizović koja je donijela posebnu radost među učenike.

1 2

Dan poslije, na školskom igralištu održan je turnir u malom nogometu na kojem je nastupilo 6 ekipa: Centar „Vladimir Nazor“, Udruženje „OAZA“, NVO altruista „Svjetlo“, Zavod „Mjedenica“ te 2 ekipe domaćina Škole za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje. Učenici naše škole osvojili su II i III mjesto.

3 4