Posjete učenika kulturnim i drugim institucijama u toku prvog polugodišta

Učenici IV1 i IV2 razreda su 23. Septembra 2011. godine sa prof. Pašić Suadom i prof. Hasanović Larisom posjetili udruženje “OAZA” i upoznali se sa načinom rada te ustanove.

Učenici I1, II1 i IV1 razreda su 30. Septembra 2011. godine sa prof. Pašić Suadom, prof. Hasanović Larisom i prof. Beganović Amrom posjetili kompaniju “KLAS” d.d. Sarajevo i upoznali se sa proizvodnjom i prodajom hrane.

Dana 28. Oktobra 2011. godine profesor Nedžad Zaganjor sa učenicima I2 razreda posjetio je “ROBOT” odjel za farbe, boje i četke.

kuca sevdaha34Učenici prvih razreda sa profesoricama Pašić Suadom, Hasanović Larisom i Beganović Amrom 04. Novembra 2011. godine posjetili su ART KUĆU SEVDAHA.

11. Novembra 2011. godine profesorica Dajdžić Vahida sa učenicima I1, II1 i III1 razreda posjetili su izložbu takmičenja ugostiteljskih škola.

15. Novembra 2011. godine profesorica Inga Biščević i profesor Nedžad Zaganjor zajedno sa učenicima I2 razreda posjetili su ART KUĆU SEVDAHA.

16. Novembra 2011. godine profesorica Lejla Kadribašić sa učenicima II1 razreda posjetila je ART KUĆU SEVDAHA.